BAZI BÜYÜK ARAÇ SAHİPLERİNİN TERÖRÜ DEVAM EDİYOR! - 27.07.2017

SİTEMİZDE PARK ETMESİ YASAKLANAN STANDART DIŞI BÜYÜKLÜKTEKİ ARAÇ SAHİPLERİNİN TERÖRÜ DEVAM EDİYOR.

BU AKŞAM (26.07.2017 22:30 DA) YİNE SİTE YÖNETİM İCRA KURULUMUZUN, K.M. KANUNU ÇERÇEVESİNDE ALDIĞI "UZUN,GENİŞ VE YÜKSEK EVSAFTA STANDART DIŞI BÜYÜK ARAÇLAR SİTE İÇİNDE PARK EDEMEZLER" KARARINA AYKIRI DAVRANIŞ SERGİLEYEN KOMŞULARIMIZ OLDU.

 

SİTE GİRİŞ KAPISINDA MAALESEF GÜVENLİK PERSONELİMİZE VE SİTE BAŞKANI ÜMİT ULUSLU'YA ÇEŞİTLİ HAKARET VE TAHRİK İHTİVA EDEN SÖZLER VE HAREKETLER SERGİLENDİ.

 

SİTE BAŞKANI ÜMİT ULUSLU KENDİSİNE YAPILAN HAKARETLER HUSUSUNDA YARIN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK.

 

LAKİN BU EVSAFTA ARAÇLARI OLAN SİTE SAKİNLERİMİZ ŞUNU BİLMELİDİRLER Kİ; HUKUK YOLU HERKESE AÇIK. ŞAYET ALINAN KARAR HUKUKA UYGUN DEĞİL İSE GİDİN SAVCILIĞA VERİN DİLEKÇENİZİ VE BU KARARI İPTAL ETTİRİN. AMA ASLA BU KONULAR KABA KUVVET, ŞANTAJ VE TEHDİTLER İLE HALLEDİLEMEZ.

ARACI SİTEYE ALINMAYAN SİTE SAKİNİ ÖZEL HAREKAT GİBİ GÜZİDE BİR KURULUŞTA ÇALIŞAN ABİSİNİ DE ÇAĞIRARAK ONUN TEHDİTLERİ İLE BU KONUNUN ÜZERİNE GİTMELERİ BİZİ HEPTEN ÜZMÜŞTÜR.

 

"25 SENEDİR BEN BU SİTE'DEYİM ESKİ KÖYE YENİ ADET Mİ GETİRİYORSUNUZ. BEN HER TÜRLÜ ARACIMI BURAYA SOKAR PARK EDERİM" DİYENLERE SÖZÜMÜZ ŞUDUR Kİ; GELİŞEN ŞARTLAR YENİ KANUNLARIN İHTİYACINI ORTAYA ÇIKARDIĞINDA NASIL Kİ HÜKUMETLER TOPLUM YARARINA BU KARARLARI ALIP UYGULAMAYA KOYDUĞUNDA TOPLUM BU KANUNA TABİ OLUYOR İSE, SİTEMİZDE DE BÜYÜK BİR STRES KAYNAĞI HALİNE GELEN ARAÇ PARK YERLERİ VE KEŞMEKEŞLİK, BAŞI BOZUKLUK BÖYLE BİR DÜZENLEME YAPMAYI MECBUR KILMIŞTIR.

 

"MESELA ESKİDEN İSTANBUL'UN CADDELERİNİN HER İKİ KENARINA DA HERKES ARAÇLARINI HEM DE ÜCRETSİZ PARK EDEBİLİRKEN, ŞİMDİ HER YERE PARK EDİLEMEDİĞİ GİBİ PARK EDİLEN YERLER DE PARALI. BU DURUMA; "ESKİDEN YOKTU BÖYLE BİR ŞEY" DİYE İTİRAZ EDİLEBİLİR Mİ?"

 

TEKRAR SÖYLÜYORUZ Kİ; KANUN YOLU AÇIKTIR. ŞAYET BU ALINAN KARARIN HUKUKA AYKIRI OLDUĞUNU DÜŞÜNEN VARSA İKİ SATIR DİLEKÇE İLE SAVCILIĞA İTİRAZDA BULUNSUN.

 

BU ARADA BU EVSAFTA ARAÇLARI OLANLARIN SAYISI İKİ ELİN PARMAKLARINI GEÇMEZ İKEN, ÖZELLİKLE İÇLERİNDE BLOK YÖNETİCİLİĞİ SIFATI DA BULUNAN BİRİSİ, KENDİ ARACININ BU EVSAFTA OLMASI SEBEBİ İLE, ALTTAN ALTA GİZLİ KAPAKLI KAMUOYUNU YANLIŞ BİLGİLENDİRİP KARARA TEPKİ VERMEYE DAVET EDİYOR İNSANLARIMIZI. YÖNETİM HEYETİ OLARAK BU ŞAHSI ÇOK YAKINDAN TAKİP EDİYOR VE BU FİTNE ÇIKARICI HAREKETİNDEN ÖTÜRÜ KINIYORUZ.

 

SİTE SAKİNLERİMİZE SAYGI İLE DUYURURUZ.

 

"HER ŞEY DAHA HUZURLU SİTE HAYATI İÇİN"

 

 

YÖNETİM.

 

 

 

Yorumlar (0)