AKBİL KONTÖR DOLUMU SİTEMİZDE! - 03.08.2017

ARTIK SİTEMİZDE AKBİL KARTLARINIZA KONTÖR DOLDURABİLECEKSİNİZ!

AKBİL DOLUM MAKİNASI İÇİN TEŞEBBÜSLERİMİZ NİHAYET NETİCE VERDİ!

VAZİFEYE BAŞLADIĞIMIZ GÜNLERDEN BU GÜNE EN ÇOK YAPILAN TALEPLERDEN BİRİ DE AKBİL DOLUM MAKİNASI İDİ. ZİRÂ KADIN ERKEK ÇOLUK ÇOCUK HERKESİN İHTİYÂCI İDİ.

YÖNETİM İCRÂ HEYETİ OLARAK ARAŞTIRMALARIMIZA BAŞLADIK. VE NİHÂYET KIYMETLİ SİTE SÂKİNİMİZ VE KANAAT ÖNDERLERİMİZDEN, GAZETECİ YAZAR SÂMİ ÖZEY AĞABEYİMİZİN DE DESTEKLERİ İLE, BELBİM A.Ş.YE ULAŞTIK. ÇOK ISRÂR ETMEMİZE RAĞMEN AKBİLMATİK ALAMADIK, ZİRÂ ELLERİNDE BİRKAÇ ADET KALMIŞ VE ONLARIN DA DAHA STRATEJİK YERLERE PLANLAMASI YAPILMIŞTI. BİZE AKBİL DOLUMU YAPILABİLEN POS CİHAZI VERELİM DEDİLER. BİZ DE KABUL ETTİK.

NEDEN KURUYEMİŞCİ?

AKBİL DOLUMU YAPILABİLEN POS CİHAZINI, BELBİM MEVZUAT GEREĞİ ANCAK TİCÂRETHANELERE VERİYOR. SİTE YÖNETİMİ BİR TİCÂRETHÂNE EVSAFINDA OLMADIĞI İÇİN, MAALESEF POS CİHAZINI YÖNETİM BÜNYESİNE ALAMADIK. LÂKİN BU CİHAZI SİTE SÂKİNLERİMİZİN MUTLULUĞU İÇİN ALMALIYDIK!  HEYET OLARAK DÜŞÜNDÜK SİTEMİZ BÜNYESİNDE BUNA EN UYGUN ESNAFIN, SARAY KURUYEMİŞÇİSİ  OLDUĞUNA KARAR VERDİK. ZİRÂ BURASI SİTEMİZDEKİ ESNAF ARASINDA YAKLAŞIK 18 SAAT İLE EN UZUN MESÂÎ YAPAN BİR DÜKKAN. BU SEBEPLE SİTE SÂKİNLERİMİZİN GÜNÜN HER SAATİNDE AKBİL DOLUMU İÇİN BURADAN HİZMET ALABİLİRLER.

"TÜM SİTE SÂKİNLERİMİZE HAYIRLI OLSUN"

"HER ŞEY DAHA HUZURLU BİR SİTE HAYATI İÇİN"

SAYGILARIMIZLA...

YÖNETİM

Yorumlar (1)

TEST - 04 Ağustos 2017 14:41

BU BİR KÜÇÜK HARF TEST YORUMUDUR