SİTEMİZ VE "FÎBER İNTERNET" - 06.09.2017

SİTEMİZ VE "FÎBER İNTERNET"

SIK SIK SİTE SÂKİNLERİMİZDEN, ÖZELLİKLE GENÇLERDEN GELEN SORULARDAN BİRİ DE; "SİTEMİZE FİBER İNTERNET NE ZAMAN GELECEK" SORUSU?! BU KONUDA YÖNETİME GELDİĞİMİZDEN BERİ NEREDEYSE İNTERNET HİZMETİ SAĞLAYAN FİRMALARDAN ÇALMADIK KAPI BIRAKMADIK. LAKİN FİRMALAR ALT YAPI YATIRIMI (FİBER KABLO BAĞLANTILARI) YAPMAK İSTEMEDİKLERİNDEN BİR TÜRLÜ MÜSPET CEVAP ALAMADIK.

SUPERONLINE NİHAYET CEVAP VERDİ

BU HUSUSTA ALT YAPI YATIRIMINA GİRDİĞİNİ İŞİTTİĞİMİZ SUPERONLINE İLE BAĞLANTI KURMAK İSTEDİK LAKİN ONLAR DA BİZE GERİ DÖNÜŞ YAPMADILAR. FAKAT BAYRAMDAN BİR HAFTA ÖNCE BİR SİTE SAKİNİMİZİN VASITASI İLE SUPERONLINE SATIŞ TEMSİLCİSİ YUSUF SİNAN YÜCEL BEY NİHAYET KAPIMIZI ÇALDI. ŞAYET BİZE SUNDUĞU PROTOKOLÜ HEMEN İMZALAR İSEK 1 HAFTA İÇİNDE ALT YAPI ÇALIŞMASINI BAŞLATACAĞINI VE YÖNETİM MERKEZİNE 2 YILLIĞINA ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ VERECEĞİNİ SÖYLEDİ. (KONUŞMALARIMIZ ESNASINDA SIK SIK ACELE ETMEMİZ HUSUSUNDA BİZİ TEMBİHLİYORDU!) BİZ DE BU TARZ HUKÛKÎ EVRAKLARI AVUKATIMIZIN İNCELEMESİ OLMADAN İMZALAMAYACAĞIMIZ PRENSİBİMİZİ SÖYLEDİK VE YUSUF SİNAN YÜCEL BEYİ YOLCU ETTİK.

GÖRDÜK Kİ SUPERONLINE BAŞKA SİTELERDE HUSUSİ PROMOSYONLAR YAPMIŞ?

BİR YANDAN AVUKATIMIZ PROTOKOLÜ İNCELERKEN, DİĞER YANDAN DA BİZLER SUPERONLINE ŞİRKETİNİN FİBER ALT YAPI VE ABONELİK FAALİYETLERİNDE DİĞER SİTE YÖNETİMLERİ İLE NASIL ÇALIŞTIĞINI ARAŞTIRDIK. VE GÖRDÜK Kİ; BELLİ PAZARLIKLAR İLE YÖNETİMLERE ÜCRETSİZ İNTERNETİN YANI SIRA BİLGİSAYAR, MONİTÖR VEYA TV HEDİYE ETTİKLERİ HATTA GÜVENLİK KAMERALARI İZLEME ODASI KURDUKLARINI ÖĞRENDİK. BUNA MUKÂBİL BİZ DE SUPERONLINE'NİN SATIŞ TEMSİLCİSİ SİNAN BEYE BİRKAÇ ALTERNATİFLİ TEKLİFİMİZİ SUNDUK.

SUPERONLINE HİÇBİR TEKLİFİMİZİ KABUL ETMEDİ!

GELEN CEVABINDA SUPERONLINE GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN BU TEKLİFLERİMİZİN HİÇBİRİNİ KABUL ETMEDİĞİNİ SÖYLÜYORDU SİNAN BEY. ÜSTÜNE ÜSTLÜK; ABA ALTINDAN SOPA GÖSTEREREK BAKIN SİTENİZDEN BİRÇOK İNSAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ARAYIP NEDEN FİBER İNTERNET GETİRMEDİĞİMİZİ SORUYORLAR ONLARA YÖNETİMİNİZE SORUN BİZE MANİ OLAN ONLAR DERİZ DEDİ. (KONUŞMA ARALARINDA DA SIK SIK KAZI YASAKLARI BAŞLAMADAN BU İŞİ BİTİRELİM GELİN KABUL EDİN DİYE ISRAR ETMEYİ İHMAL ETMİYORDU.) BİZ DE DEDİK Kİ; BİR SENE SONRA DİĞER İNTERNET FİRMALARI DA BURASI İÇİN SIRAYA GİRECEKLER İŞTE O ZAMAN BİZİM TEKLİFLERİMİZİ DAHA SAĞLIKLI DEĞERLENDİRİRSİNİZ DEDİK.

NETÎCE

SUPERONLINE ŞİRKETİ YANGINDAN MAL KAÇIRIR GİBİ İŞİ ACELEYE GETİREREK HİÇBİR TÂVİZ VERMEDEN (SİTEMİZE '2 YILLIK ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ DIŞINDA' DİŞE DOKUNUR BİR PROMOSYON VERMEDEN) SİTENİN TEK FİBER İNTERNET ALT YAPISINA SAHİP OLACAK OLUP, SİTE HALKIMIZ ÜZERİNDEN MİLYONLAR KAZANMAYI HEDEFLEMEKTE, BU KONUDA DİĞER FİRMALARDAN KAT BE KAT ÖNE GEÇMEYE ÇALIŞMAKTADIR. BİZ DE YÖNETİM OLARAK GEREKİRSE BİR İKİ SENE DAHA SABIR EDER DİĞER FİRMA TEKLİFLERİNİ DEĞERLENDİRİRİZ KARARINA VARDIK.

SİTE HALKIMIZA SAYGI İLE ARZ EDERİZ...

NOT: LÜTFEN YAYINLADIĞIMIZ BELGELERİMİZİ İNCELEYİNİZ...

 

"HER ŞEY DAHA HUZURLU BİR SİTE HAYÂTI İÇİN"

 

SİTE YÖNETİMİ

DOSYA EKLERİ

SİTE YÖNETİMİNE AİT İLAVE PROTOKOL
SUPERONLINE A ALTERNATIF TEKLIFLER MAILI VE CEVABI
SİTE YÖNETİMİNE AİT İLAVE PROTOKOL
SUPERONLINE PROTOKOLÜ

Yorumlar (0)