HIRSIZLIK VAK’ASI - 09.06.2017

Hani hırsıza kilit dayanmaz derler ya, tıpkı bunu yaşıyoruz site yönetimi olarak maalesef.

Onca tedbir aldığımız halde, güvenlik personeli devriyeleri, kamera sistemlerimiz, site giriş çıkış noktalarının sıkı kontrolüne rağmen dün yine maalesef hırsızlık hadisesi ile karşı karşıya kaldık!

Siteye nasıl girdiği anlaşılamayan bir genç, sanki eliyle koymuş gibi site sakinimizin arabasının bulunduğu yere gidiyor, aksesuarlarını söküyor ve turnikenin yanında bekleyip ilk gelen site sakinine kartını kullandırarak dışarı çıkıp elini kolunu sallaya sallaya gidiyor!

Hadise yönetimimize ulaşır ulaşmaz gerekli tutanağı tutup polise verilmek üzere site sakinimize yardımcı olundu elbette. Ama burada çok önemli husus; bir site sakinimizin tanımadığı bir kimseye turnike kartını kullandırtmasıdır!

Defalarca duyuru yapmamıza rağmen maalesef site sakinlerimizin şahsi kartlarını tanımadıkları kimselere kullanmama hassasiyetini geliştiremedik.

LÜTFEN SİTEMİZİN GÜVENLİĞİ İÇİN, TURNİKE KARTLARINIZI, TANIMADIĞINIZ KİMSELERE KULLANMAYINIZ ÇOCUKLARINIZA KULLANDIRTMAYINIZ…

 

YÖNETİM

 

Yorumlar (1)

İSMAİL İNCİALAN D5/28 - 18 Haziran 2017 10:24

Çok doğru bir karar,site olmanın en belirgin özelliği bu değilmi.hepimizin uyması ve dikkat etmesi gereken bir Husus. Teşekkürler