BİYOGRAFİ

ALİ ŞEFİK KASRANOĞLU

1960 Trabzon / Çaykara doğumlu olan Ali Şefik Kasranoğlu, tekstilcidir. 30 yıl kadar bir müddet İstanbul/Osmanbey semtinde merhum babası Mustafa Kasranoğlu ve kardeşleri ile beraber aile şirketi olarak hazır giyim sektöründe sanayicilik yapmıştır.
Sitemizin kuruluşundan beri kat maliki olan Ali Şefik Kasranoğlu daha önceki yıllarda bir kaç defa D2 blok yöneticiliği yapmış, sitemizin boyanması konusunda ihale komisyon başkan yardımcılığı da üstlenmiştir. Yardımsever özelliği ile sitemizde geniş bir çevresi bulunan Kasranoğlu evli ve 2 oğlu, 1 kızı bulunmaktadır. İlk defa bu dönem yönetim kurulu başkan yardımcılığına seçilen sayın Ali Şefik Kasranoğlu, ilkesinin; dürüstlük, şeffaflık ve ekip ruhu olduğunu söylemektedir.

 

HASAN DİNÇ

1963 Ankara doğumlu olan Hasan Dinç Jandarma Genel Komutanlığı'ndan emekli astsubay'dır. Emekli olduktan sonra TGRT-FM teknik departmanı ve TGRT TV de program bölümünde çalışmaya başlamış, daha sonra sırasıyla TEMPO TV, UZAY HABER TV ve AKİT TV' de reklam prodüksiyon departmanları ve haber merkezlerinde editörlük yapmıştır. 25 yıldır İhlâs Yuva Sitesinde kat maliki olarak ikamet eden Dinç, ilk defa site yönetimi icra heyetine ikinci başkan yardımcısı olarak seçilmiştir. Evli ve 2 erkek evladı 1 torunu olan Hasan Dinç A.Ö.Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup, "Halka hizmet, Hakka hizmettir düsturu ile -bir dönem de olsa- adil, dürüst, çalışkan ve şeffaf yönetimin örneğini bu siteye göstermek tek amacımdır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun." demektedir.

Yorumlar (0)