KIRIK ÇATLAK TEHLİKE ARZ EDEN AĞAÇLAR BUDANIYOR KESİLİYOR! - 29.07.2017

FIRTINA’NIN SİTEMİZ AĞAÇLARINDA VERDİĞİ ZARARLAR TEK TEK TESPİT EDİLİYOR!

 

DALLARI ÇATLAYAN KIRILAN AĞAÇLAR BUDANIYOR.

 

EĞİLMİŞ VE YIKILMA İHTİMALİ OLAN AĞAÇLAR İSE KÖKTEN KESİLİYOR.

 

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ EKİBİ VE ARAÇLARI SİTE PERSONELİMİZE VAR GÜCÜ İLE YARDIM EDİYOR.

 

BU ARADA SİTE SAKİNLERİNDEN DURSUN EKER, SANKİ BİLE BİLE AĞAÇ KATLİAMI YAPIYORMUŞUZ GİBİ TWEET MARİFETİ İLE BÜYÜKŞEHİR VE İLÇE BELEDİYEMİZE BİZİ ŞİKAYET ETMİŞLER.

 

TEESSÜF!

(FACEBOOK GURUBUMUZDA DA PAYLAŞTIĞIMIZ YAZI)

 

DURSUN EKER KOMŞUMUZUN YAPTIĞI SAFLIK DEĞİL İSE, ART NİYET TAŞIYOR(!) 
EVVELA GELİP YÖNETİME SORDUN MU EY DURSUN KARDEŞİM ? KESİLEN AĞAÇ KURUMUŞ BİR AĞAÇ(!)

ÜZERİNDEKİ YEŞİL DALLAR NEDİR DİYE SORACAKSIN; O DA ROTAX EMLAK KARŞISINDAKİ AĞACIN AŞAĞI UZANAN VE BİZZAT ROTAX EMLAK SAHİBİ HAYRULLAH ARVAS'IN BUDANMASINI TALEP ETTİĞİ DALLARI...

SU-İ ZAN ETMENİN HARAM OLDUĞUNU İYİ BİLEN BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BU ARKADAŞA BİZ YÖNETİM OLARAK HAKKIMIZI HELAL EDİYORUZ.

(AMA KAMU HAKKINI NASIL ÖDER ONU BİLMEYİZ ?)

AYRICA KENDİSİ BİR HABERCİ(SÖZÜM ONA) 
ŞU ANDA BELEDİYELER TEHLİKE ARZ EDEN TÜM AĞAÇLARI YA KÖKÜNDEN KESİYOR YA DA BUDUYORLAR. OTURUP TV LERE BİR GÖZ GEZDİRSE ÖĞRENECEK?

ZATEN BELEDİYEMİZ DE BÖYLE BOŞ BİR TWEET'İ KAALE BİLE ALMAMIŞ OLACAK Kİ NE ARADI NE DE SORDU ?

EL İNSAF!

 

HALBUKİ RESİMLERDEN DE GÖRECEĞİNİZ ÜZERE BELEDİYE EKİPLERİ VE ARAÇLARI BİZZAT SİTE PERSONELİMİZE YARDIM DA EDİYORLAR…

 

YÖNETİM

 

 

 

Yorumlar (8)

İSMAİL CELEP C1/01 - 30 Temmuz 2017 23:49

SİTE YÖNETİMİNDEN SON DERECE MEMNUNUM. YILLARDIR YAPILMAYANLAR YAPILINCA BAZI BÜNYELER KALDIRAMADI SANIRIM(!) AYRICA AĞAÇLAR KESİLİYOR DİYE ŞİKAYETÇİ...

HÜSEYİN KOÇ B2/31 SİTE CAMİİ İMAM HATİBİ - 30 Temmuz 2017 23:36

FIRTINADAN SONRA KESİLEN AĞAÇLARIN BİRKAÇ TANESİNE BEN DE ŞAHİT OLDUM Kİ; MUTLAKA KESİLMELİYDİ(!) ÇÜNKÜ KURUMUŞTU, BİRKAÇ TANESİ KIRIKTI, BİRKAÇ TANESİ ÇÜRÜKTÜ, BİRKAÇ TANESİ DE KÖKÜNDEN KOPMAK ÜZEREYDİ. ÖZELLİKLE ÇARŞI BLOK ÇIKIŞ KAPISI ÖNÜNDEKİ İKİ AĞACI BİR KAÇ DEFA BİZZAT YÖNETİME SÖYLEMİŞTİM. ÇOK İYİ OLDU ELLERİNİZE SAĞLIK.

FAKİRULLAH ŞANLI BEYZA PASTANESİ - 30 Temmuz 2017 15:15

ÇARŞI BLOK ÖNÜNDEKİ KESİLEN AĞAÇLARIN ÇÜRÜK OLDUĞUNA ŞAHİDİM. İYİ Kİ KESİLDİ. BU BAKIMDAN YÖNETİME TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM. BURADA İŞ YAPAN BİR ESNAF OLARAK ASLINDA KALANLARIN DA KESİLİP ORTAMA DAHA UYGUN SIKINTISIZ DERTSİZ AĞAÇLANDIRMANIN YAPILMASI KANAATİNDEYİM.

SELÇUK BEHDİOĞLU D2/40 - 30 Temmuz 2017 15:09

BUGÜN SİTE İÇİNDE BİRAZ DOLAŞTIM. GENEL OLARAK BİRKAÇ GÜN ÖNCEKİ YAŞANANLARDAN BİR İZ KALMAMIŞ. BUNDA MESAİLERİ BİTMESİNE RAĞMEN ÖZVERİYLE ÇALIŞAN SİTE YÖNETİMİ VE PERSONELİNİN PAYI BÜYÜK. ŞAHSEN AYRI AYRI EMEĞİ VE HAKKI GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM. ALLAH HER BİRİNİZDEN RAZI OLSUN. SİTE YÖNETİMİNİN DE AYRICA KUTLANMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ZİRA SOĞUKKANLILIKLA İYİ BİR KRİZ YÖNETİMİ ORTAYA KOYMUŞTUR. ADETA ÖNCEDEN TATBİKATI YAPILMIŞCASINA AKŞAM SAATLERİ OLMASINA RAĞMEN ERTESİ GÜN BEKLENMEYİP, AKŞAM GEÇ SAATLERE KADAR HEMEN SİTENİN GENELİNDE TEMİZLİK VE DÜZENİN TESİSİ SAĞLANMIŞ. TEKRAR EMEĞİ VE HAKKI GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

MAZLUM ULUÇ D2/45 - 29 Temmuz 2017 20:25

YÖNETİCİLİK ÖNGÖRÜNÜZ SAYESİNDE AĞAÇLARI ÖNCEDEN BUDAMANIZIN SİTEDE YAŞANACAK MUHTEMEL BİR FELAKETİ ÖNLEDİĞİNİ GURURLA ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIM. TECRÜBELİ BİR YÖNETİCİNİN TEB'ÂSINI TEHLİKELERDEN NASIL KORUYABİLDİĞİNE HARİKA BİR ÖRNEK TEŞKİL EDEN BU TAVRINIZI TAKDİRLE KARŞILIYOR, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

OSMAN KARABIYIK C7/22 - 29 Temmuz 2017 19:50

SİZLER BUDADIĞINIZDA, AĞAÇLAR TEKRAR YEŞİLLENSİN DİYE ÇOK DUA ETTİM. ALLAH SİZİ MAHCUP ETMEDİ. AMA O BUDAMA İŞİNİ YAPMAMIŞ OLSAYDINIZ BELKİDE ŞİMDİ ÇOK VAHİM HADİSELER YAŞANABİLİRDİ? HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN.

NURAL OĞUZ C4/35 - 29 Temmuz 2017 19:44

AĞAÇLARIN BUDANMIŞ OLMASI ÇOK İSABETLİ BİR KARAR OLMUŞ, BÖYLE BİR AFETİN DAHA AZ ZARARLA ATLATILMASI MÜMKÜN OLDU. YÖNETİMİN ÖNCEDEN AĞAÇ BUDAMA İCRAATININ YERİNDE OLDUĞUNU HERKES GÖRMÜŞ OLDU. TEBRİK EDİYORUM.

AV. SELAHATTİN GÖNEN C8/47 - 29 Temmuz 2017 19:37

AĞAÇLARI BUDAMAK (GENÇLEŞTİRMEK) ÇOK GÜZELDİR. BUNA HERKESİN AKLI ERMEZ. BİR ŞEY İYİ NİYETLE YAPILIRSA AKİBETİ DE HAYIRLI OLUR. NİYET HAYIR AKIBET HAYIR. BAHÇE KÜLTÜRÜ VE PEYSAJ İŞLERİNDEN ANLAYAN PROFESYONEL ELEMANLARLA YAPILAN İSTİŞAREDE GEREKLİ OLDUĞU RAPOR EDİLMİŞTİ. BU MİNVAL ÜZERE YAPILAN ÇALIŞMADAN NETİCE ALINMIŞTIR. BU SEBEPLE İHLAS YUVA SİTESİ YÖNETİMİNİ KUTLUYORUM.