GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ İLE SİTEMİZ DAHA GÜVENLİ - 24.01.2018

HAYIRLI OLSUN!

Pek kıymetli İhlâs Yuva Site Sâkinleri,

Bloklarımızda mevcut sesli İNTERCOM zil sistemlerinin, IP tabanlı, görüntülü DİAFON sistemine dönüştürülmesi için, sitemiz genel kurulunda oy çokluğu ile karar alınmış, bu minvalde 2018 işletme projesine konulmuş ve bu hususta BOTECH firması ile 23.01.2018 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.

Konu hakkında siz kıymetli site sakinlerimiz tarafından sık sık bazı suallere muhatap olunduğundan aşağıdaki maddeleri kaleme almanın faydalı olacağı kanaatine vardık.

1-Yeni DİAFON sistemi ile beraber bundan böyle güvenlik merkezi ile her daire karşılıklı görüşme sağlayabilecek, böylece site güvenliği için çok önemli olan misafir araç girişlerinde, ilgili daire sakinine, dairesinden ulaşılıp, doğrulama yapılabilecek ve böylece yabancı araç giriş çıkışları daha güvenli hale gelecektir.

2-DİAFON sisteminin daire başına maliyeti KDV dahil 612TL dir.

          Bu ödeme KAT MÂLİKLERİNE AİT olup, 4 taksitte ödenebilecektir.

3-Sisteme dahil olmayan dairelerin, blok girişlerindeki panelle bağlantıları olmayacak, blok girişlerindeki ziller sistem gereği iptal olacaktır. Sadece kendi katlarındaki zilleri aktif olacaktır.

(Kat malikleri, Site Yönetim Kurulu'nun aldığı kararlara uymak ve icra heyetinin belirlediği avansı ödemek zorundadırlar. - Yönetim Planı madde 8 - Kat Mülkiyeti Kanunu 20/C)

4-Sistem montajı takriben önümüzdeki 1 ay içinde başlayacak.

5-Montaj yapılacak blok sakinlerine 3 gün önce duyuru yapılacak.

 

Sitemize hayırlı olsun

Yönetim

Yorumlar (0)